Loading Mollen Co. page ...

ماشین آلات صنایع چوب

ماشین آلات صنایع چوب | ماشین سازی صنایع چوب | ماشین سازی | ماشین آلات سنگین | ماشین آلات | ماشین آلات صنایع چوب مولن | ماشین آلات مولن | ماشین سازی مولن

ماشین آلات صنایع چوب

MOLLEN قسمت اخبار مولنمولن ← ماشین آلات صنایع چوب

کارخانجات صنعتی برای افزایش ظرفیت تولید به تجهیزات و ماشین‌آلات جدید نیاز دارند که اغلب گران ­قیمت هستند

اهمیت روز افزون چوب به عنوان ماده ساخت و ساز در سالیان اخیر منجر به برخوردی نوین با این ماده شده است. در استفاده از آن در نمای خارجی، چوب به خصوص توانایی خود را در استقامت بالا و سهولت در نصب نشان داده است.
افزایش ساخت و ساز مسکن و ساختمان‌ها باعث افزایش تقاضای مصنوعات چوبی می‌شود و این خود نیاز به افزایش تولید را در پی خواهد داشت.
کارخانجات صنعتی برای افزایش ظرفیت تولید به تجهیزات و ماشین‌آلات جدید نیاز دارند که اغلب گران ­قیمت هستند و در گلوگاه‌های خط تولید قرار دارند.
مدیران مولن جهت رقابت در پی راهکارهایی هستند که کاهش قمیت تمام شده کالاهای چوبی از طریق کاهش زمان تولید و کاهش توقف و هزینه‌ی تعمیرات ماشین‌آلات یکی از این راهکارهاست و برنامه منسجم و زمان­بندی‌ شده ­ی سرویس و نگهداری ماشین‌آلات صنایع چوب علاوه بر کاهش وقفه در خط تولید، افزایش کیفیت و سرعت تولید را به دنبال خواهد داشت و با جایگزین نمودن قطعات فرسوده‌ی کوچک و ارزان قیمت، تعویض به موقع روغن و گریس و بازدید به موقع الکتروموتورها و اجزای ارزان ماشین‌ها می‌توان از پرداخت هزینه‌های زیاد و بیهوده ی خرید مجدد ماشین‌آلات جلوگیری نمود.
با در اختیار داشتن برنامه‌ی سرویس و نگهداری ماشین‌آلات صنایع چوب، علاوه بر افزایش کیفیت و سرعت تولید می‌توان نیاز به واردات ماشین‌آلات نو را نیز کاهش داد و در سطح کلان از خروج ارز جلوگیری نمود. دستاورد این پژوهش برنامه‌ی منسجم و زمانبندی‌شده سرویس و نگهداری ماشین‌آلات صنایع چوب، جهت ارایه‌ی راهکاری برای استفاده‌ی مدیران بنگاه‌های تولیدی است.
این برنامه به کمک آزمایش‌ها و تعمیرات انجام شده و دستورالعمل شرکت‌های سازنده ماشین‌آلات و تجربه‌ی سرپرستان واحد‌های تولیدی صنعت مبلمان تهیه گردیده است.
این بخش گسترده اقتصادی تمامی صنایع برش، ساخت، مبلمان، مواد اولیه چوبی و همچنین اسکی را در بر می گیرد. بزرگترین صنعت پرداخت چوب در این میان از آن صنعت برش مولن است .
ماشین آلات صنایع چوب
ماشین سازی مولن


مطالب مرتبط :