Loading Mollen Co. page ...

خدمات پس از فروش مولن

کليد فروش ادامه دار و رضايت مشتريان و کارفرمايان در ادامه ي خدمات پس از فروش مطمئن و مداوم است. گفتني است محصول با کيفيت علاوه بر رضايت کارفرما خدمات پس از فروش قوي تري نيز به همراه دارد. بنابراين فروش يک محصول آغاز يک تعهد است

خدمات پس از فروش مولن

MOLLEN قسمت مقالات مولنخدمات پس از فروش ← خدمات پس از فروش مولن

کليد فروش ادامه دار و رضايت مشتريان و کارفرمايان در ادامه ي خدمات پس از فروش مطمئن و مداوم است...

موفقیت در سایه همکاری
کليد فروش ادامه دار و رضايت مشتريان و کارفرمايان در ادامه ي خدمات پس از فروش مطمئن و مداوم است. گفتني است محصول با کيفيت علاوه بر رضايت کارفرما خدمات پس از فروش قوي تري نيز به همراه دارد. بنابراين فروش يک محصول آغاز يک تعهد است. با توجه به اين موضوع که هر مجموعه و شرکتی مدعی ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی مطلوبی برای مشتريان منطقی است. خريدار در مرحله انتخاب کالا به خدمات و پشتيبانی کالا ً خود می باشد و اين امری بديهی و اساسا توجه ويژه ای دارد، لذا مولن با ايجاد واحد خدمات پس از فروش به اين ادعا جامه عمل پوشانيده و شما را در مرحله ای از انتخاب قرارمی دهد تا با آسودگی خيال به انتخاب محصولات اين مجموعه بپردازيد. در اين مجموعه با ارايه ماشين آلات با کيفيت مطلوب و در سايه همکاری متقابل، سعی در تامين رضايت مندی شما را دارد.

به کاربردن بهترین قطعات در محصولات مولن
رضايتمندی و کارآمدی در سايه انتخاب يک ماشين با کمترين خرابی و بالاترين کيفيت محقق می شود. بالاترين بازدهی در يک ماشين وقتی ميسر می شود که ساختار دستگاه و مکانيزم عملکرد مناسب داشته و علاوه بر اين بايد از قطعات با کيفيت بالا استفاده شود تا ميزان وقت مصرفی برای تعمير و تعويض به حداقل کاهش يابد. مولن اين هدف را با ايجاد ماشين آلات با بهترين عملکرد و استفاده از بهترين قطعات جامع عمل پوشانيده است. بر اساس اطمينان به محصولات خود، تمامی ماشين آلات خود را يک سال گارانتی بدون قيد و شرط کرده است.

استفاده از جدیدترین استاندارها در کیفیت و کارآیی
برای بوجود آوردن يک محصول با کيفيت خوب و ارايه گارانتی بی قيد و شرط، علاوه بر استفاده از قطعات با کيفيت بالا و ارايه ساختار مناسب برای ماشين، نياز به ايجاد مکانيزمی برای توليد می باشد که خطاهای بوجود آمده در حين و دانش فنی بالای توليد را به حداقل ممکن برساند.
مولن با استفاده از استاندارهای به روز دنيا از جمله ISO,SE و دانش فنی بالای خود ، اين مهم را به انجام رسانيده است.
با کنترل لحظه به لحظه در فرآيند توليد ماشين و ايجاد ايستگاه های مختلف کنترل کيفيت در مراحل مختلف توليد دستگاه و استفاده از پرسنل مجرب و کارآزموده، ميزان خطا را به حداقل رسانيده است.

بهترین راه حل ها برای نیازهای شما
واحد خدمات پس از فروش شرکت ماشين سازی آمل برش اين افتخار را دارد با بکارگيری از کارشناسان متخصص و با تجربه به ارايه خدمات به مشتريان گرامی بپردازد. بی گـمان مشکلات و مسايل مطرح شده از سوی مشتريان بی درنگ پی گيری و در زودترين هنگام ممکن برطرف خواهد شد.

بالاترین بازدهی در سایه کار با حرفه ای ها
برای استفاده بهينه از يک ماشين علاوه بر کيفيت دستگاه و قطعات مناسب، مهارت استفاده از دستگاه ضروری می باشد. آموزش مناسب و يادگيری خوب لازمه اين کار می باشد. اين نياز در مولن با استفاده از بهترين کارشناسان ومدرسان خبره مرتفع شده است. در مولن آموزش های مختلفی با توجه به نوع دستگاه به مشتريان داده می شود.

- آموزش های نرم افزاری : Art Cam, Solid works, Power mill,Corel . را با توجه به نياز مشتری آموزش داده و در جهت بهبود سطح علمی مشتريان خود عمل کرده است.

- دوره های کاربردی : برای افزايش بازدهی کارشناسان دورهای متنوعی با توجه به نياز آنها، در صورت لزوم داده می شود. اين دوره ها شامل دوره های برق صنعتی، هيدروليک و نيوماتيک و الکترونيوماتيک می باشد.

- آموزش عملی : برای آموزش و کار با دستگاه به صورت عملی نيز راه حلی انديشديده شده است. در مولن با توجه به در اختيار داشتن فضای کارخانه، امکان کار با تمامی دستگاه ها به صورت عملی وجود داشته و مشتری قبل از نصب دستگاه می تواند تمامی مشکلات خود را برطرف کرده و با خيال آسوده به استفاده از ماشين بپردازد.

- آموزش از راه دور : استفاده از کارشناسان خبره اين امکان را فراهم کرده است که در صورت نياز به مشتری از راه دور نيز آموزش داده شود. اين امکان باعث شده تا مشتری هر لحظه مولن را در کنار خود احساس نمايد.

دانلود رایگان فایل کامل خدمات پس از فروش مولن


مطالب مرتبط :