Loading Mollen Co. page ...

انواع کنترلر سی ان سی

انواع کنترلر سی ان سی | کنترلر سی ان سی | انواع کنترلر سی ان سی چیست | در مورد انواع کنترلر سی ان سی | کنترلر cnc

انواع کنترلر سی ان سی

MOLLEN قسمت مقالات مولنماشین سی ان سی ← انواع کنترلر سی ان سی

بسته به صنعتی که در ان از ماشین سی ان سی استفاده می شود انواع کنترلر سی ان سی نیز وجود دارند که برای...

بسته به صنعتی که در ان از ماشین سی ان سی استفاده می شود انواع کنترلر سی ان سی نیز وجود دارند که برای مثال می توان به کنترلرهای صنعتی که دارای سرعت بارگذاری و سرعت اجرای بالا هستند اشاره کرد که در سری Optima استفاده می شود.
مدل دیگر سری pc base است که در آن محیط مفهومی است که اپراتور می تواند در آن محیط به راحتی کار را اجرا کند.
سری دیگر dspاست که کنترلرهای پرتابل قابل حمل به شمار می روند که به دلیل قابل حمل بودن کمی برای اپراتور محدودیت ایجاد می کنند و فقط با استفاده از فلش g code مورد نظر خود را بارگذاری و اجرا می نماید.
انواع کنترلر های سی ان سی که در بالا نام برده شد بخشی از بهترین کنترلرهای موجوددر بازار است که بامطالعه بیشتر و با مراجعه به سایت مولن (www.mollen.ir) می توانید بیشتر با این ماشین ها اشنا شوید.
شرکت ماشین سازی آمل برش دارای چندین خانواده محصولی است که اگر بخواهیم به تفکیک انواع کنترلر سی ان سی به کار رفته در آنها را بررسی کنیم خواهیم دید که ماشین های سری SMART دارای کنترلر صنعتی NC STUDIO و در سی ان سی روتاری NC STUDIO چهار محور همزان استفاده شده است.
از دیگر انواع کنترلر سی ان سی در محصولات شرکت ماشین سازی آمل برش می توان به استفاده از کنترلر PC در سری محصولات WM شرکت ماشین سازی آمل برش اشاره کرد.
در سری محصولات MULTI HEAD نیز از قابلیت کنترل همزمان چهار محور سود برده شده که نیروی آن توسط دنده شانه ای مورب و بال اسکرو تامین می شود.


مطالب مرتبط :