Loading Mollen Co. page ...

دستگاه سی ان سی

دستگاه CNC سی ان سی چیست | فرز CNC سی ان سی | تراش CNC سی ان سی شرکت آمل برش ارائه دهنده خدمات نوین در زمینه ماشین آلات سی ان سی.

دستگاه سی ان سی

MOLLEN قسمت مقالات مولنماشین سی ان سی ← دستگاه سی ان سی

به جرات می توان گفت که با ورود دستگاه سی ان سی به صنعت چوب تحول اساسی در این حوزه رخ داد و بواسطه کاهش حضور نیروی انسانی و به طبع ان کاهش خطا در کار راندمان کاری به صورت چشمگیری افزایش یافت.

به جرات می توان گفت که با ورود دستگاه سی ان سی به صنعت چوب تحول اساسی در این حوزه رخ داد و بواسطه کاهش حضور نیروی انسانی و به طبع ان کاهش خطا در کار راندمان کاری به صورت چشمگیری افزایش یافت. قبل از اینکه در خصوص دستگاه سی ان سی توصیحی ارائه شود باید دانست که سی ان سی مخفف Computer Numerical control است که این قابلیت را اپراتور می دهد که با برنامه ریزی و به صورت اتوماتیک وار از یک دستگاه سی ان سی بهره ببرد. با کمک دستگاه سی ان سی کاربر می تواند جسم را به صورت دقیق برش و یکسری اقدامات از پیش برنامه ریزی شده را بر روی آن پیاده کند که نکته مهم در این بین طراحی است که می توان این اقدام را در نرم افزار Artcam انجام و با خروجی G-Code طرح را به دستگاه انتقال داد که با این اقدام حرکت دقیق ابزار مشخص خواهدشد. حرکت دستگاه سی ان سی برخلاف ماشین های دستی کاملا برنامه ریزی شده و دقیق است به طور مثال دستگاه برای انجام دستور Gn X50 Y50 ابزار مدنظر بر روی خطی مستقیم به مختصات (50،50) حرکت می کند. دستگاه سی ان سی می تواند دارای قطعاتی همانند نیروی محرکه استپر موتور و سروو موتور، میز وکیوم و آلومینیوم روبندی و صفر کننده ابزار باشد شرکت ماشین سازی آمل برش در زمینه دستگاه سی ان سی دارای کامل ترین خانواده محصولی است که برای کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه سی ان سی می توانید به سایت آمل برش مراجعه نمایید. همچنین در صورت خرید دستگاه سی ان سی از شرکت ماشین سازی آمل برش می توانید از گارانتی یک ساله بدون قید و شرط بهره مند شوید


مطالب مرتبط :